Recenze Asus

Ověřený zákazník Alza.cz Štěpán

Přidáno: 26. června 2023

• snadné nastavení
  • cena výkon

zatím mě značka asus nezklamala ani jako router

Asus TUF-RTX4070-O12G-GAMING 90YV0IZ0-M0NA00

Asus TUF-RTX4070-O12G-GAMING 90YV0IZ0-M0NA00

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. června 2023

Zakoupeno v CZC.cz

• Je to velmi výkonná karta,ale hlavně úsporná.V TimeSpy dělá až 18 tisíc bodů (grafických).V zátěži super tichá.Teploty max. 66°C.
Asus SDRW-08D2S-U LITE

Asus SDRW-08D2S-U LITE

Ověřený zákazník POČÍTÁRNA.CZ Louba

Přidáno: 25. června 2023

Zakoupeno v POČÍTÁRNA.CZ

• Stejná značka jako můj notebook.
Asus TUF-AX6000

Asus TUF-AX6000

Ověřený zákazník ExaSoft.cz vlastvs499

Přidáno: 24. června 2023

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Kdo chce kvalitní router, ať nevolí nějaký připitomělý TP Link, jako původně já (AX 73) - letěl oknem. Tenhle Asus má neporovnatelný výkon a neporovnatelné možnosti nastavení.
  • Vysoká propustnost i rychlost, neexistují výpadky wifi. Provozuji na něm 44 zařízení - polovina přes wifi - a neví o ničem.
  • Někde jsem četl, že je škoda, že na tento router není dd-wrt. Pak vězte, že alternativní software potřebovat nikdy nebudete. S tím od Asusu totiž nastavíte opravdu všechno.
  • Konečně výrobce, co nemyslí na kvantitu, ale na kvalitu. Důkaz, že to jde, když se chce. U TP Linku se prostě nechce, nebo se to neumí.
  • TP-Link už opravdu nikdy. Celkem dobrá zkušenost se šetřením na nesprávném místě...
Asus Tuf Gaming A15 FA507XI-LP028

Asus Tuf Gaming A15 FA507XI-LP028

Přidáno: 23. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Výkon CPU i GPU - procesor v Cinebench R23 17300 bodů, GeForce v Time Spy - Graphics Score 11800, Radeon 780M pak zvládá cca 2800 bodů v TimeSpy
  • Dobře odladěné chlazení - v Asus Armoury Crate v režimu Výkon je vyvážené mezi výkonem a hlučností, která je nízká. TDP CPU je nastaveno na 65W a TGP GPU 80W.
  • Energetická efektivita jak Ryzenu 7940HS tak i GeForce 4070 (oboje vyráběno 4nm procesem TSMC)
  • Dobrá konektorová výbava, celkem tři videovýstupy. HDMI 2.1 a USB-C 3.2. Gen2 zapojeny do Geforce, USB 4 napojená na integrovaný Radeon 780M
  • Displej - sice má 100% sRGB pokrytí, ale trpí na backlight bleeding a nemá moc dobrou odezvu (dle recenzí kolem 30ms), ovšem Asus ho nazývá "Value IPS-level" tj. je třeba s tím počítat
  • GeForce 4070 ani v Turbo režimu nemá dovoleno vyšší TGP, než 80W, k avizovaným 140W to je hodně daleko. Ovšem dle různých recenzí je to u mobilních 4070 dost běžným jevem. Těžko říct, zda to spraví aktualizace BIOSu, nebo ovladače. Ovšem i na 80W má výkon cca jako desktopová 3060Ti, která má TGP 200W
  • Reproduktory nic extra, plošší zvuk skoro bez basů, Zapnutí Dolby Atmos trochu pomůže, ale kvalitní sluchtka, nebo repro udělají lepší službu.

Celkově se dá říct, že se jedná o vyvážený stroj, a s výjimkou slabšího displeje a reproduktorů nemá žádnou větší slabinu. TUF je nižší herní řada Asusu, ale proti např. Acer Nitro, nebo Lenovo Legion 5 má o dost lepší poměr cena/užitná hodnota a navíc díky energetické efektivitě se oproti stolnímu PC dá při hraní ušetřit hodně přes 100W příkonu a pořád přitom dosahovat všude stabilních 60 FPS.

Asus TUF-AX3000 v2

Asus TUF-AX3000 v2

Přidáno: 20. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• velice kvalitní a spolehlivý router
Asus Vivobook 16 X1605EA-MB044W

Funguje jak má.. :-)

Asus VG34VQL

Asus VG34VQL

Přidáno: 16. června 2023

(naposledy upraveno 16. června 2023)

glorious !!

Asus TUF GAMING A620M-PLUS 90MB1EZ0-M0EAY0

Ověřený zákazník Alza.cz Mirek

Přidáno: 13. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Kvalitní deska od známého výrobce.

Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP031W

Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP031W

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 12. června 2023

(naposledy upraveno 12. června 2023)

Zakoupeno v Electro World

• Kvalita
  • Vše na max detaily jak nic
  • Zvuk super
  • Nic mě nenapadá
Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI 90MB1BZ0-M0EAY0

Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI 90MB1BZ0-M0EAY0

Přidáno: 11. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Za tu cenu slušně vybavená deska
  • PCIe 5.0

Nutnost aktualizovat BIOS.

Asus UX5304VA-OLED075W

Asus UX5304VA-OLED075W

Přidáno: 8. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím po týdnu testování a instalací potřebných programů, vč. setu od AVASTu funguje bezvadně. Obrazovka je vynikající prakticky v každém osvětlení.
  • Evidentně bude více než dobře použitelný na cestování.

Při vyšším zatížení náročnějším programem (např. iterační výpočty) se zvýší hlasitost větráčku, ale je to únosné.

Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X 90YV0IJ1-M0NA00

Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X 90YV0IJ1-M0NA00

Přidáno: 7. června 2023

(naposledy upraveno 7. června 2023)

• Vysoký výkon

Upgrade k i7-6800K na 4,0 GHz , brzdou již sběrnice PCIe 3.0
Lepší karta z řady RTX 40xx již nemá pro tento systém smysl

Asus TUF GAMING H1 Wireless

Asus TUF GAMING H1 Wireless

Ověřený zákazník CZC.cz JOHwan

Zakoupeno v CZC.cz

• Jde napájet a zároveň používat. To je pro mne velká výhoda!
  • Baterie je ok, výrobce to celkem odhadl :)
  • Zvuk je v pohodě, za ty peníze je obstrojný
  • Náušníky jsou dost velké, abych do nic dal celé boltce, žádné mačkání.
  • Ovládání na sluchátku (kde jinde :D) je fajn (mute mikrofonu vítám)
  • Na horní straně hlavy sedí na pružném gumovém pásku, ne na plastu
  • Dodávaný kabel snad nemá ani metr. Pro mě nedostatečný.
  • Dongle do PC nefunguje v USB-C, ale výrobce dodává i USB-A adaptér a v něm už je vše ok :) takže jede :D
  • Mikrofon nejde ani zasunout, ani odpojit. Takže někomu může trocha zavazet.
  • Náušníky jsou jakobych si přikryl uši dlaněmi. Jakýkoli vnější šum je najednou mnohem víc slyšet. Je to zvláštní, ale ne neúnosné
  • Je to asi o zvyku, ale sluchátka méně "sedí" na hlavě, ale vice mačkají hlavu. Při delším použití může být nepříjemné
  • Nejde nastavit velikost, ale mě to zrovna sedlo :D mám asi průměrnou hlavu

Za ty peníze bych řekl že jde o poměrně solidní výrobek. Je určen spíše na intenzivní herní seance, než na dlouhodobé používání při práci.
Přešel jsem z drátových A4Tech Bloody G501 a zjišťuji drobné nedostatky, které by mě nenapadly. Mikrofon opravdu umí zavazet, hodně utěsné náušníky dělají zvláštní "ozvěnu", atp.
Za mě ale stále vede bezdrátové použití, protože G501 mají ovládání na kabelu, které je přesně ve výšce desky stolu, teda se pořád někde zasekává a mění hlasitost apod. Tady je ovládání na sluchátku :) Baterie celkem drží, ale dá se nabíjet i při používání, takže pro mě není nabíjení problém. Aby se šetřilo, tak se sluchátka po asi 2 minutách vypnou, pokud nejde zvuk, což bych uvítal delší, ale prostě je po každém odskočení zase zapnu :)
Je možné, že jde tato prodleva měnit v softwaru, který jsem ale nevyzkoušel (jedu Linux), stejně jako jsem zatím nevyzkoušel kvalitu mikrofonu. Ale podobně jako s kvalitou reproduktorů očekávám, že bude průměrný :)

Asus adapter 120W 20V 3P B0A001-00860100 - originální

Asus adapter 120W 20V 3P B0A001-00860100 - originální

Zakoupeno v Alza.cz

• Nabíjí rychle notebook (120 W)
  • Kompaktní design
  • Po cca 2 letech intenzivního používání přerušil kabel u konektoru do notebooku, ale to pokládám za únavu materiálu.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v K24.cz

zatím vše je jak má být i instalace proběhla v pohodě s propojením se správcem sítě

Asus Zenbook 14 UX3402ZA-OLED386W

Asus Zenbook 14 UX3402ZA-OLED386W

Ověřený zákazník planeo.cz Martin Hájek

Přidáno: 6. června 2023

(naposledy upraveno 6. června 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

• Užasný displej a rychlo nabíjecka 75W

Aby sem popsal ten notebook jako strašný baterka která nic nevydrží když budete na Facebooku nebo YouTube nebo tak nějak tak vám noubuk začne hučet hlavně ze to má zvednuty spodek na chlazeni tak to ani náhodou nefunguje porad to mělo nějaké záseky a poslední věc porad mi padala WIFI

Ověřený zákazník K24.cz Majkl

Přidáno: 6. června 2023

Zakoupeno v K24.cz

• Mega rychlost
  • Pokrytí celého domu včetně garáže, terasy a zahrady.
  • Jen že jsem ho nepořídil dříve...

Tplinky rozdupat.... Konečně po dvou letech vyřešen problém jak z WiFi tak s celkovým připojení internetu a TV. Konečně pecka. Brutální rychlost a spolehlivost. Máte jakýkoliv tplink a pořád se něco ser...e???? Šláhňete s ním a pořiďte něco takového. Problém vyřešen...

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25